OfertaRemont dachu

Generalny remont dachu to skomplikowane przedsięwzięcie. Remont jest konieczny w przypadku uszkodzenia więźby dachowej, bądź pokrycia. Zazwyczaj główną przyczyną przeciekania są ubytki, lub pęknięcia w poszyciu dachu. Unikanie remontu dachu, który jest nieszczelny może grozić uszkodzeniem całej konstrukcji dachowej.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Zajmujemy się remontami dachów spadzistych oraz płaskich w domach na terenie Warszawy. Naprawiamy dachy z dachówki ceramicznej i betonowej, dachy pokrywane blachą, papą, dachy kryte gontem oraz łupkiem.

Dekarstwo to trudna dziedzina, której nie może wykonywać każdy. Z pozoru niewielki błąd, może kosztować wiele pracy i pieniędzy. Dlatego nasza firma stosuje najnowsze technologie dekarskie, które łączymy ze starymi sprawdzonymi metodami, aby nasz dach przetrwał wiele lat.

Cykliczna renowacja dachu oraz dbałość o jego właściwości hydroizolacji są niezwykle ważne. To naturalne, że wszelkie pokrycia dachowe ulegają uszkodzeniom na skutek oddziaływania zmiennych warunków atmosferycznych.

Warto pamiętać, iż przygotowując się do remontu dachu, należy najpierw zgłosić rozpoczęcie prac, bądź otrzymać pozwolenie na budowę. Zezwolenie będzie potrzebne jedynie w sytuacji całkowitej zmiany poszycia dachowego, natomiast pozwolenie w przypadku wymiany więźby dachowej, oraz podczas podwyższenia konstrukcji budynku. Wniosek o zezwolenie należy złożyć do Starostwa Powiatowego.

Informacje kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu

Świadczymy usługi dekarskie we wszystkich dzielnicach Warszawy. Skontaktuj się z nami i zamów usługę już dziś!
Napisz
przemeklukasiak@wp.pl
Zadzwoń
512 657 657
Adres
ul. Dzielna 72, 00-154 Warszawa

© Copyright Usługi dekarskie Dekar-Dach | Wykonanie 2R Studio

2021 © Copyright – Usługi dekarskie Dekar-Dach | Wykonanie 2R Studio