OfertaOdśnieżanie dachu

Odśnieżanie dachu powinno zostać przeprowadzone bezpiecznie i skutecznie. Najlepszym rozwiązaniem będzie powierzenie wykonania tego zadania doświadczonym profesjonalistom. Fachowcy dysponują odpowiednimi narzędziami i sprzętem, który pozwala na szybkie zniwelowanie zagrożenia. Prace na wysokości wymagają właściwego zabezpieczenia, istotne jest także doświadczenie dekarskie. Zgodnie z przepisami prawa wręcz nie można samodzielnie odśnieżać dachu, wymaga się odpowiednich uprawnień, szkolenia BHP.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Czym grozi zaleganie śniegu na dachu?

Odśnieżanie dachu jest niezwykle istotne, ponieważ zalegający na nim śnieg stanowi dodatkowe obciążenie. Jeśli będzie on mokry i ciężki, to niestety może dojść nawet do uszkodzenia konstrukcji, szczególnie jeśli już z jakichś powodów została ona osłabiona. Śnieg na dachu jest także problemem od strony prawnej. Zgodnie z artykułem ustawy dotyczącej prawa budowlanego zarządcy i właściciele obiektów są zobligowani do usuwania białego puchu. Jeśli nie będą przestrzegać przepisów, to muszą liczyć się z nałożeniem kary grzywny. Może mieć ona także postać ograniczenia lub pozbawienia wolności do roku.

Niepozorny śnieg na dachu stanowi poważne zagrożenie dla ludzi, szczególnie jeśli dojdzie do załamania jego konstrukcji. Znajdujące się w obiekcie osoby mogą doznać trwałego uszczerbku na zdrowiu lub nawet stracić życie. Zalegająca na dachu pokrywa śnieżna może przyczynić się również do awarii izolacji przeciwwilgociowej. Nie można bagatelizować zagrożenia, dlatego przy grubszej pokrywie śnieżnej warto zlecić jej usunięcie doświadczonym profesjonalistom, którzy mają odpowiednie uprawnienia. Jest to usługa zaliczana do prac wysokościowych, dlatego wręcz niewskazane jest usuwanie śniegu we własnym zakresie.

Potrzebujesz odśnieżyć swój dach w Warszawie?

Zapraszamy do kontaktu

Świadczymy usługi odśnieżania dachu we wszystkich dzielnicach Warszawy. Skontaktuj się z nami i zamów usługę już dziś!
Napisz
przemeklukasiak@wp.pl
Zadzwoń
512 657 657
Adres
ul. Dzielna 72, 00-154 Warszawa

Usługa odśnieżania dachu świadczona przez profesjonalistów

Nie trzeba zajmować się we własnym zakresie żmudnym i czasochłonnym odśnieżaniem. Warto powierzyć to zadanie doświadczonym profesjonalistom, którzy znają skuteczne sposoby, dysponują nowoczesnym sprzętem. Ekipa składa się z fachowców, którzy sprawnie usuwają śnieg i lód z dachu. Usługi przeznaczone są dla klientów indywidualnych i biznesowych. Pokrywa śnieżna szybko zniknie z różnego typu budynków, niezależnie od ich powierzchni. Można zlecić jej usunięcie z dachu domu jednorodzinnego, dużej hali magazynowej lub centrum handlowego.

Powierzenie dbania zimą o obiekt profesjonalistom to spora oszczędność czasu. Specjaliści zrealizują sprawnie nawet najbardziej wymagające zlecenia. Śnieg zalegający na dachu przestanie być problemem. Stosowane są wyłącznie skuteczne i nieinwazyjne metody odśnieżania, ręczne, mechaniczne, chemiczne. Ekipa zadba o bezpieczeństwo obiektu i osób, które w nim pracują. Nie trzeba martwić się o uszkodzenie konstrukcji dachu. Profesjonaliści dopilnują tego, aby usługa została wykonana w możliwie jak najkrótszym czasie. Klienci mogą liczyć na krótki czas reakcji na zgłoszenie. Usługi są świadczone na wysokim poziomie, zawsze zgodnie z wytycznymi klienta.

© Copyright Usługi dekarskie Dekar-Dach | Wykonanie 2R Studio

2021 © Copyright – Usługi dekarskie Dekar-Dach | Wykonanie 2R Studio